Sklep Techemznaki znakiSklep Techemznaki znaki

Specjalizujemy się w produkcji znaków bezpieczeństwa od 25 lat. Wieloletnie doświadczenie naszej firmy wpływa na jakość produkowanego przez nas asortymentu. Zajmujemy się produkcją znaków korzystając z surowców najwyższej jakości, spełniając wszelkie możliwe standardy.

Od długiego czasu, jako jedna z nielicznych marek w branży, korzystamy z nowatorskich i ulepszonych materiałów fotoluminescencyjnych. Przy produkowaniu posługujemy się nowej generacji ploterami. Znaki drukowane są zarówno na folii jak i na płycie fotoluminescencyjnej. Dzięki temu nasze znaki są bardzo dobrze dostrzegalne przy nawet najsłabszym oświetleniu , na co znaczący wpływ ma pokrycie specjalną farbą zawierającą pigment emitujący światło. Znaki powinno się ochraniać przed uszkodzeniami mechanicznymi, które mogą naruszyć ich powierzchnię poprzez naderwanie świecącego materiału.

W naszym asortymencie odszukają Państwo różnego rodzaju znaki bezpieczeństwa, jak na przykład znaki bezpieczeństwa drogowego, ewakuacyjne i przeciwpożarowe. Znaki te poprzez ujednolicone oznaczenia, dają gwarancję bezpieczeństwa dzięki dokładnej informacji o zasadach i możliwych zagrożeniach powiązanych z danym obszarem. Produkowane przez naszą firmę znaki bezpieczeństwa spełniają wszelkie narzucane normy, zatwierdzone w rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie wyrobów, które służą ochronie życia, mienia i zdrowia, a także bezpieczeństwa publicznego. Przestrzegamy wszelkich zasad dopuszczania i wydawania tych wyrobów do użytku publicznego.

Produkujemy dla klientów również taśma ostrzegawcza żółto czarna znaki bezpieczeństwa i higieny pracy, które spełniają wytyczne ,które stawia Unia Europejska, zgodne z przepisami Państwowej Agencji Pracy, opracowane przez naszych specjalistów, trwałe i łatwe w montażu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą znaków bezpieczeństwa.

Informacje

Dodany: 2018-08-23
Kategoria: biznes

Tagi dla artykułu

online
Skuteczne odchudzanie sposoby
Lencia sukienka dla niemowlaka

Copyright © 2018 Bistroautorskie.warszawa.pl